منطقه شما:

پانو کار خود را از اواسط سال 98 شروع کرد، با این دیدگاه که به گونه ای در جامعه ارزش آفرینی کند که زندگی مشتری هایش را به قدری آسان تر کند و باعث آسایش بیشتر مردم شود، کار خود را با نان شروع کرد، به این گونه که مشتری ها به صورت اینترنتی نان خود را سفارش می دادند و درب منزل نان تازه و با کیفیت را تحویل می گرفتند، اما رفته رفته با گذشت زمان و گسترش پانو، محصولات دیگری به سبد محصولات پانو اضافه شد و امروز بیش از 250 محصول در سایت پانو به جز نان به فروش می رسد. نکته ی اساسی در محصولات پانو هنوز همان همیشگی است! آن هم تازگی . کیفیت آنها می باشد. در این راستا ویژگی اصلی اکثر محصولات پانو، خانگی بودن آنها می باشد به این معنی که اکثر تامین کننده های محصولات پانو که به مهرآفرین ها بین ما معروف هستند، افرادی هستند که در منزل با تازه ترین و با کیفیت ترین مواد اولیه محصولات را تولید می کنند و ما در انبار پانو آنها را انبارداری و ارسال به دست شما می کنیم.

پانو هنوز هم مثل روزهای اول رسالتش را سرلوحه ی تمام تصمیم گیری هایش قرار می دهد و هر کاری میکند تا با ارزشی که در جامعه خلق می کند در حد توانش کیفیت زندگی شما عزیزان را بهبود ببخشد.

امروز علاوه بر مسئولیت ارتقا سطح کیفیت سفره ی مشتری ها ارسال محصولات غذایی تازه و با کیفیت بتواند با استفاده از ظرفیتی که پانو برایشان ایجاد میکند و به کارگیری این استعداد، برای خود کسب درآمد کند و کسب و کار خانگی خود را راه بیندازد.

0